Србија во знак на зголемен број на заразени и жестоки демонстрации

По една мирна ноќ со песни и ора, демонстрантите во Србија синоќа повторно брутални. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер