Кекеновски: СДСМ и ВМРО-ДПМНЕ во пакет да ги пратиме во историјата

Коалицијата „Никогаш северна само Македонија“ ги повика граѓаните да не гласаат ниту за СДСМ ниту за ВМРО-ДПМНЕ, бидејќи биле два столба кои се крепеле еден со друг. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер