Светниколската конфекција „Мода“ во понеделник ќе ги тестира и останатите работници

Рекордни 205 новодијагностицирани на Ковид 19 се регистрирани изминатово деноноќие, по спроведени 1728 тестови. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер