По два дена насилни протести, вечерашните протести во Белград мирни

Сосема нова слика на белградските улици по дводневната војна и десетици повредени демонстранти и припадници на полицијата. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер