Новите еколошки автобуси пуштени во сообраќај

Јавниот превоз во Скопје збогатен со нови екоавтобуси на гас, 25 од нив од денеска сообраќаат низ скопските улици. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер