Бошков: Неизвесноста за состојбата во економијата се уште трае

Колку она што го нудат партиите во изборните програми е она што му е потребно на стопанството? Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер