Предизборната битка финишира со интензивирање на т.н бомбашки напади

Предизборната битка со „бомби“ очекувано продолжи во финишот од кампањата. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер