Околу 700 болни и лица во изолација се пријавиле за гласање

Околу 700 лица болни или во изолација поради коронавирусот се пријавиле за гласање. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер