д-р Пановски: Масовните собирања во затворени простории се уште најголема причина за новозаразени

Се уште се покажува дека собирањата во затворени простори без маски е главна причина за пренос на ковид – 19. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер