Последните денови од кампањата, дебатата за Албанец премиер останува во фокусот

Предизборната кампања се ближи кон крајот, кандидатите од пратеничките листи на терен, а лидерите на партиите се по самоуверени во изборната победа. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер