Белград преживеа уште една пеколна ноќ, епилогот е близу 40 повредени

Белград преживеа уште една пеколна ноќ, полицијата го одбрани собранието. Епилогот е 20 повредени полицајци и 17 демонстранти. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер