По „Јавна соба“ нови групи во кои се споделуваат порнографски содржини

Случај „Гевгелија Хаб“ идентичен со „Јавна соба“. Првите жртви на порнографскиот материјал на девојки и жени од Гевгелија и околината кој завршувале во пораки на Вибер и Месинџер евидентиран во МВР. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер