Богојески: Нема разлика помеѓу Заев и Мицкоски

Нема разлика помеѓу Заев и Мицкоски,освен што Мицкоски е најдобриот лидер на опозиција, но само за Заев, а не и за Македонија. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер