Од утре од 6 часот рампа за српските државјани во Грција до 15 јули

Грција сепак од утре ги затвора границите за српските државјани поради порастот на позитивните случаи со ковид вирусот, пренесуваат српските медиуми Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер