Махмути: Подобрување на квалитетот на животот за младите семејства

Кандидатката за пратеник на ДУИ од ИЕ 1, а истовремено и претседателка на Форумот на жени на Сарај Шермине Махмути, денеска пред граѓаните од плоштадот Скендербег во Скопје ги презентираше проектите за младите и за младите семејства Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер