Од утре од 6 часот рампа за српските државјани во Грција

Грција сепак од утре ги затвора границите за српските државјани поради порастот на позитивните случаи со ковид вирусот, пренесуваат српските медиуми.. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер