Црна кампања, меѓусебни обвинувања -„рецепт“ за помала излезност на изборите!

Уште осум дена преостануваат до крајот на изборната кампања. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер