Кампањата во полн ек

ВМРО-ДПМНЕ ке останат во опозиција за да ја обноват партијата порача денеска лидерот на СДСМ Зоран Заев. Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски од Прилеп го повика Заев на ТВ дуел... Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер