САД го прославуваат Денот на независноста,4. Јули

Традиционално со огномет Соединетите држави прославија 244 години од независноста. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер