Македонија во моментов има шест пати повеќе заразени од просекот

Кога Mакедонија ќе може да влезе во групата безбедни земји за влез во ЕУ заради корона кризата.. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер