ЕУ од утре ги отвора границите за 15 држави, Македонија не е на листата

Корона бројките пресудија, засега земјите од Европската Унија не ја креваат рампата за македонските граѓани. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер