Прилепска гинекологија ќе прима само итни случаеви

Само итните случаеви од денеска ќе бидат примани во гинеколошко акушерското одделение во прилепската болница. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер