Колку „бомбите“ ќе влијаат врз рејтингот на партиите?

Граѓаните се веќе заситени од „бомби“, а партиите го преценуваат нивниот ефекти, ценат дел од политичките аналитичари по повеќедневното константно објавување на аудио снимки во кои се инволвираат функционери од власта и од опозицијата. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер