СЈО и дефинитивно замина во историјата, на сцена нов закон за ЈО!

СЈО веќе не постои, но од обвнинтелството за органзиран криминал кое ги наследи предметите, уверуваат дека сите ќе имаат правна завршница. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер