Пациентите со малигни заболувања со апел до граѓаните да ги почитуваат мерките за заштита

Почитувајте ги мерките, не’ ставате во ризик, апелираат до своите сограѓани пациентите со малигни заболувања. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер