Ганиу за Канал 5: Заразата се прошири поради непочитување на мерките во неделата пред Рамазан

Градоначалникот на Чаир Висар Ганиу гостин во Вестите на Канал 5. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер