Скопјани масовно го напуштаат главниот град

Македонија го регистрираше најголемиот пик на ново заболени од почетокот на епидемијата во земјава.. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер