Рекордно висока бројка на новозаболени случаи од коронавирус

Бројката на новозаболени изминатото деноноќие на рекордни 120 и двајца починати... Најголемиот дел од нив заболените се од Скопје... Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер