Жбогар: Потребно е да се најде решение како да се надмине ситуацијата

Не е на нас да кажуваме кога треба да има избори, вели амбасадорот на Европската унија, Самуел Жбогар. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер