Граѓаните повторно ги „окупираа“ продавниците и супермаркетите

Гужва и редици пред маркетите, се чека за леб – леб нема. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер