Реакции од МПЦ по одлуката да се затворат гробиштата за задушница

По 8 дена неогранично движење, од вечерва во 21 часот се враќа полицискиот час. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер