Дали луѓето се доволно и правилно информирање за опасниот вирус?

Како ни се случи новиот пик и дали луѓето се доволно и правилно информирање за опасниот вирус... Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер