Еден починат, 67 новозаболени и 25 оздравени – и градоначалникот на Чаир позитивен на Ковид-19

Бројки кои што повторно не охрабруваат.. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер