За СДСМ 5 јули е „зацементиран“ термин, за ВМРО-ДПМНЕ не е предмет на дискусија

За власта петти јули останува зацементиран термин за избори, за опозицијата во моментов не е предмет на дискусија.. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер