Ганиу за Канал 5: Немам против Чаир да биде во карантин, но дали тоа е изводливо

Рапидниот раст на бројот на заболени, го промени однесувањето на граѓаните... Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер