Задолжителна маска во автобусите, укинат бесплатниот превоз за пензионерите

Стравот што го предизвика растот на бројот на заболени од вирусот кај скопјани, ги испразни автобусите. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер