ССК: Многу сектори делумно работат, поддршката да продолжи со економски мерки за 2 месеца

Финансиска поддршка за фирмите и за следните два месеци, бараат бизнисмените. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер