Манчевски: Постигнавме евидентен напредок во овие 3 години

Ако нема продолжување на вонредната состојба, нема друг избор, одиме на избори на 5 јули, законот е јасен. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер