Мицкоски: Заев да престане да лицитира со изборен датум

За ВМРО-ДПМНЕ одлуката за нови 14 дена вонредна состојба од страна на шефот на државата Пендаровски е очекувана. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер