35 новозаразени, 5 починати , реализирани 1120 тестирања

Како последица од коронавирусот во последните 24 часа во Македонија починаа четири пациенти. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер