Отворањето на кафеаните нова опасност за зголем број болни од ковид – 19

Следна опасност за зголемување на бројот на заболени од коронавирусот доаѓа од отворањето на угостителските објекти. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер