Патување во Грција без тест и карантин веќе од 15-ти јуни

Грчките плажи сепак ќе станат достапни за македонските државјани .Властите во Атина одлучија без задолжителни тестови или карантин да дозволат влез за Македонците веќе од 15-ти јуни. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер