Адвокатите на осудените за „27-ми април бараат укинување на изречените казни

Адвокатите на осудените во предметот „27-ми април“ бараат укинување на пресудата. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер