Преговорите за датум за избори во „цајтнот“

Преговорите за датум за избори во „цајтнот“ Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер