Обвинителството предлага казна од 10.000 евра за екс директорката на Кожната клиника

Поранешната директорка на дерматологија Нина Цаца Билјановска, која ја стави клиниката под клуч 2 недели, се спаси од затвор, но не и од кривична одговорност. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер