Од прв ден тешко се применува протоколот за работа на угостителските објекти

Угостителските објекти со отворени тераси од вчера се во функција, но уште од првиот ден се забележуваат бројни непочитувања на протоколите за нивната работа. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер