Ганиу: Апелираме до граѓаните да ги почитуваат мерките за претпазливост

Околу половина од вкупно активните 487 случаи на заболени од коронавирусот во земјава се во главниот град. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер