Патување во Грција без тест и карантин веќе од 15-ти јуни

Во Црна Гора од 1 јуни, во Грција од 15ти. Македонските туристи сепак ќе можат да патуваат и да уживаат на црногорските и грчките плажи. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер