Се интензивираат разговорите за датум за избори , но без напредок

Разговорите за датум за избори се интензивираат, но засега без напредок. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер