АНБ незаконски ја задржача техничката можност да пруслушува

Агенцијата за национална безбедност поранешната УБК, незаконски ја задржала техничката можност да прислушува, изјави денеска министерот Чулев.. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер